Project manager (LOP)

Praha

Popis pozice

- Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)

- Orientace v rozpočtu a kalkulacích, sledování harmonogramu staveb

- Koordinace stavbyvedoucích, mistrů

- Přehled o několika stavbách najednou, zodpovědnost za výsledek projektů

- Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)

- Spolupráce s dodavateli

Profil kandidáta

- Vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána

- Praxe na pozici projektového manažera v pozemním stavitelství

- Znalost problematiky LOP

- Schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, organizační a komunikační dovednosti

- ŘP sk. B

- Znalost MS Office

Nabízíme

- Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí

- Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení

- Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

- Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

- Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

- Odborné vzdělávání

- Týden placené dovolené navíc

- Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

- Služební automobil i k osobním účelům

- Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3742628  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.