Zkušený elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,-Kč!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pozice elektrikáře obnáší veškerou práci okolo problémů v oblasti elektroniky na montážních linkách, či předvýrobě. Výhoda? Zařazení na jeden segment, takže práce bude různorodá, ale zároveň stejného charakteru.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • minimálně SOU s vyučním listem (není však podmínkou v oboru)

  • vyhláška 50 § 6 - může být i nižší nebo neplatná, rekvalifikaci či obnovení zajistíme

  • praxe výhodou

  • schopnost zvládat stresové situace

  • fyzická zdatnost - práce ve stoje

  • ochota pracovat ve třísměnném provozu, nebo na 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

  • loajalitu

  • pracovitost

  • Samostatnost

Nabízíme

Nabízíme:

  • Mzda 29.000 - 39.000,- Kč dle praxe, je možnost přesčasů, které jsou hrazeny nadstandartními bonusy

  • náborový příspěvek 40.000,- Kč

  • v případě relokace z jiného kraje 50.000,- relokační příspěvek

  • smlouvu pod kmenem na dobu neurčitou

  • 13. a 14. mzda

  • 25 dní dovolené

  • možnost nástupu dle domluvy

  • dotované závodní stravování

  • příspěvek na důchodové pojištění po 1 roku práce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3742878  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.