Asistent/ka daňového oddělení

Praha

Popis pozice

V rámci této pozice budete patřit do týmu CAT a budete zodpovědný/á za administrativní a koordinační podporu daňového oddělení. Vaše práce bude zahrnovat přípravu interních dokumentů, práci s tabulkami a interními databázemi, podporu při přípravě a podání daňových přiznání, koordinaci plných mocí, koordinaci smluv, komunikaci s klienty a různými úřady apod.

Profil kandidáta

Je třeba abyste měli/měla zkušenost z administrativy (alespoň 1-2 roky), angličtinu na komunikativní úrovni (min. B2) a ovládal/a MS Office (zejména Excel - kontingenční tabulky, jednodušší funkce).

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Florenc)

  • Přátelský pracovní kolektiv

  • Možnost kariérního růstu

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

  • 2 týdny dovolené navíc

  • 27 000 Kč ročně v systému Cafeteria

  • iPhone

  • Životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy

  • Firemní akce a teambuildingy

  • Terasu s dobrou kávou :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3743220  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.