Hledáme produktového specialistu v Olomouci!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za koordinaci vývoje nových produktů podle procesu Idea to Service (ITS). Budete pravou rukou produktového manažera a budete mu pomáhat se zaváděním nových či aktualizovaných produktů. Také budete aktualizovat veškerá data týkající se produktů a řešit kompletní životní cyklus jednotlivých produktů. Taktéž budete zodpovídat na koordinaci všech dodavatelů a subdodavatelů společnosti a budete se podílet na marketingové strategii společnosti.

Profil kandidáta

Ten správný kandidát či kandidátka musí mít zkušenosti či vzdělání v textilním průmyslu, předchozí zkušenosti na podobné pozici a výborné komunikační dovednosti. Nezbytná je pak plynulá angličtiny a schopnosti pracovat samostatně a důsledně!

Nabízíme

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu s atraktivními bonusy i možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu. Určitě oceníte také další benefity nadnárodní společnosti.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3743236  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.