Ředitel dealerství - osobní vozy - prémiová značka

Jihočeský kraj

Popis pozice

Náš klient, renomovaná společnost působící v oblasti obchodu s motorovými vozidly, hledá zkušeného ředitele divize osobních vozů (PKW), který povede další rozvoj této samostatné části obchodního zastoupení renomované značky.

Na této pozici budete zejména zodpovídat za:

  • celkovou strategii značky na trhu v daném regionu

  • prodejní i servisní část dealerství

  • řízení obchodního i servisního týmu,  jednání se stávajícími klíčovými zákazníky a budování dlouhodobě dobrých obchodních vztahů s novými

  • úzkou spolupráci s importérem

Profil kandidáta

Šanci na úspěch ve výběrovém řízení má  rozhodně ten, kdo:

  • Je aktivní a dynamický člověk s prokazatelnými manažerskými zkušenostmi v dané oblasti

  • Umí budovat dlouhodobé partnerské vztahy se zákazníky a řídit svůj tým

  • Je silný vyjednavač i manažer

  • Zná prostředí  trhu s osobními automobily (PKW business, případně příbuzné obory)

  • Je čestný a spolehlivý

  • Ovládá ideálně německý jazyk (výhoda, nikoli podmínka)

  • Má zázemí v jihočeském regionu, nebo je ochoten se tam relokovat

Nabízíme

  • Náš klient nabízí unikátní příležitost být součástí úspěšné a rostoucí společnosti

  • Jasný potenciál osobního i profesionálního růstu

  • Finanční a jiné podmínky odpovídající náročnosti této pozice

  • Odpovídající benefity včetně firemního automobilu pro soukromé účely

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3743704  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.