Seřizovač montážních linek

Kraj Vysočina

Popis pozice

Náplní práce je zejména kontrola technického stavu strojů, spolupráce s technology při řešení technických problémů, spolupráce s oddělením kvality při řešení zmetkovitosti, výměna forem a seřízení na vstřikolisech a lakovacích zařízeních. Možnost pracovat 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden) nebo na 8hodinové směny ve třísměnném provozu

Profil kandidáta

Pro tuto pozici požadujeme:

  • SOŠ technického směnu zakončené výučním listem

  • Praxi s technologiemi vstřikolisů nebo lakování

  • Flexibilita

  • Loajálnost

  • Samostatnost

  • Odolnost vůči stresu, řešit problémy rychle a efektivně

Nabízíme

Nabízíme:

  • Mzdu vy výši 26.000,- Kč - 35.000,- Kč dle zkušeností

  • možnost růstu mzdy i pozice

  • náborový příspěvek 10.000,- formou Cafeterie po zkušební době

  • 13. mzda

  • dotované závodní stravování

  • 25 dní dovolené

  • penzijní připojištění po 1 roce

  • bonusy za docházku

  • v případě dojezdové vzdálenosti 25-35 km od místa bydliště příspěvek na dopravu 1000,- Kč

  • příjemný a neformální kolektiv

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3744723  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.