Seřizovač výrobních strojů

Kraj Vysočina

Popis pozice

Budete:

- zodpovídat za technický stav strojů (vstřikolisy, lakovací stroje)

- spolupracovat s odd. kvality při sledování zmetkovitosti a organizovat nápravná opatření týkající se strojů

- seřizovat výrobní stroje

Profil kandidáta

- SOŠ technického zaměření nebo relevantní praxe

- zkušenosti s technologií vstřikování nebo lakování jsou velmi vítané

Nabízíme

- mzda včetně prémií a bonusů 26.130-42.200Kč

- pro šikovné možnost kariérního růstu a možnost přesunu na vyší mzdové tarify

- 13. mzda

- příspěvek na dojíždění do zaměstnání

- příspěvek na penzijní připojištění

- týden dovolené navíc

- nástupní bonus 7.500Kč

- zajištění hlídání dětí

- řada odborných vzdělávání

- volnočasové aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky

- příplatek na zdraví ve výši 1.500Kč

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3744724  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.