Rybářství Kinský Žďár, a.s. - Vedoucí prodeje a rozvojových projektů

Kraj Vysočina

Popis pozice

Náplň práce :

· Činnosti spojené s nastavením dlouhodobé a střednědobé strategie hospodaření

· Činnosti spojené s intenzifikací chovu zaměřené zejména na chov pstruha (recirkulace)

· Komplexní zajištění rybářské výroby (konvenční a intenzifikačních způsobů)

· Odpovědnost za řádné vedení evidence rybářské výroby

· Zajišťování činností spojených s prodejem ryb

· Spolupráce s ekonomickým ředitelem v oblasti řízení řádného ekonomického hospodaření

Profil kandidáta

Šanci uspět ve výběrovém řízení máte, pokud splňujete následující kritéria:

· VŠ vzdělání rybářského směru, délka odborné praxe min. 3 roky nebo jiného směru s praxí v rybářství min. 5 let

· Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti rybochovu

· Velkou výhodou jsou zkušenosti a znalosti v oblasti prodeje ryb (maloodběratelé, velkoodběratelé, export), řízení projektů, nových technologií v rybochovu (intenzifikace, recirkulace zaměřené zejména na chov pstruha)

· Zkušenosti s vedením malého pracovního kolektivu

· Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností – evidence rybářské výroby)

· Osobní a charakterová předpoklady – manažerské a organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

· Proaktivní přístup k novým technologiím a změnám

· Občanská a morální bezúhonnost

· Vysoké pracovní nasazení

· Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu

  • Zajímavou a rozmanitou práci

  • Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti

  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce

  • Budete mít možnost uplatnit a realizovat své nápady

  • 5 týdnů dovolené

  • Pomoc s relokací

  • Další zajímavé benefity (například stravenky, příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek z FKSP nebo deputát, příspěvek na penzijní připojištění)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3745832  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.