Specialista logistiky - 35-40 000 CZK

Praha

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • Vedení skladu – příjem, výdej, evidence – zároveň zmapování těchto procesů a nastavení fungování skladu

  • Práce s informačním systémem (SAP)

  • Komunikace se šéfem výroby a dalšími kolegy z výroby (truhláři, čalouníci a další)

  • Občasný převoz materiálu

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět:

  • Umět se zorientovat v menším skladu a nastavit jeho fungování

  • Být týmový hráč

  • Prokazatelná zkušenost s prací ve skladu/se skladovým hospodářstvím a rozumět efektivitě vytížení, jeho vedení apod.

  • Znalost nějakého skladového informačního systému

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Samostatnou roli v přátelském prostředí a za podpory kolegů (Dolní Měcholupy)

  • Možnost profesního rozvoje – firma roste a vždy bude důležité zajistit co nejlepší efektivitu

  • Pracovní doba od pondělí do pátku (časově flexibilní)

  • Možnost parkování přímo v areálu

  • Příspěvek na MultiSport kartu a kurzy anglického jazyka

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Firemní akce (v zimě hory, v létě voda, sportovní akce a mnoho dalšího)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3745839  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.