Hledáme elektrikáře s praxí i bez

Jihlava, Česko

Popis pozice

Hledáme vhodného kandidáta na kmenovou pozici elektrikáře ve firmě zabývající se výrobou automobilových světel. Pokud jsi elektrikáře vystudoval a pracoval chvíli v oboru, ale i pokud jsi se věnoval něčemu jinému, neváhej se ozvat. Propadlá vyhláška 50 § 6 nevadí, zajisíme rekvalifikaci. Tvým úkolem bude kontrola strojů na montážních linkách a v předvýrobě, vždy budeš dělat práci ve stejném úseku. Můžeš si vybrat zda ti vyhovují 12ti hodinové nebo 8mi hodinové směny.

Profil kandidáta

- SOU s výučním listem (nemusí být v oboru)

- vyhláška 50 § 6, může být nižší a i propadlá

- zvládání stresových situací

- nejlépe praxi v oboru, ale není podmínkou

Nabízíme

Podle zkušeností nabízíme reálný měsíční výdělek s bonusy a přesčasy pro Juniora 38 000,- a pro Seniora 58 000,náborový příspěvek 40 000,- po zkušební době, podporu při relokaci z jiného kraje 50 000,-, 25 dní dovolené, dotované závodní stravné, 13. a 14. plat, po 1. odpracovaném roce příspěvek na důchodové pojištění.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3745840  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.