Hledáme hlavní účetní!

Zlínský kraj

Popis pozice

Na této pozici budete zodpovídat za:

- komplexní vedení účetnictví výrobní firmy

- vedení skladového hospodářství

- výpočty daní (DPH, silniční daň, daň z příjmů, daň z nemovitostí apod.)

- provádění pravidelných kontrol

- účetní závěrky, reporting

- spolupráci s auditory a s daňovým poradcem

Profil kandidáta

Ideální kandidátka či kandidát má:

- příslušné vzdělání (SŠ a vyšší)

- předchozí zkušenosti jako vedoucí finančního úseku nebo jako hlavní účetní

- výbornou znalost účetnictví a daní

- smysl pro pečlivost a zodpovědnost

- znalost SAP (velkou výhodou)

- AJ na úrovni A2/B1

Nabízíme

Nechceme toho zrovna málo, ale na Vaši práci bude spoléhat velká část firmy! A za to Vás umíme odměnit a rádi nabídneme:

- atraktivní a odpovídající mzdu

- stabilní zaměstnání ve společnosti, která je významným hráčem na trhu

- možnost dlouhodobého uplatnění s příležitostmi k dalšímu vzdělávání

- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity

Zaujala Vás nabídka? Neslibujeme, že to bude jednoduché, ale určitě to bude stát za to!

Níže najdete kontakty, tak o sobě dejte vědět!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3746794  Dátum zverejnenia: 24.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.