Hledáme mistra nástrojárny!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na své nové pozici budete zodpovídat za:

- vedení týmu 4 nástrojářů / údržbářů

- plánování a řízení preventivní údržby nástrojů (formy, náhradní díly)

- řízení a provádění oprav nástrojů a zajištění náhradních dílů

- výroba náhradních dílů na strojích údržby (pila, bruska, soustruh, ...) a příprava výkresů v CAD SW

- programování a práce na CNC

- TPM v údržbě

Profil kandidáta

Správný kandidát má:

- alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství

- alespoň 3 roku zkušeností jako údržbář forem / nástrojař; ideálně zkušenosti s vedením lidí

- znalost CAD softwaru

- znalost TPM a 5S (výhodou)

- angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, týden dovolené navíc, 100 Kč stravenky a další zajímavé benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3747097  Dátum zverejnenia: 25.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.