Projektový manažer/technik - FVE

Praha

Popis pozice

- Budete komunikovat s klienty a na základě jejich požadavků vypracujete projekt fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

- Budete mít na starost správu a vedení svěřeného projektu od A do Z

- Kromě kontroly harmonogramu projektu budete také komunikovat s úřady, koordinovat montážní tým a dohlížet na realizaci projektu

Profil kandidáta

- Platná vyhláška č. 50/1978 Sb. (min. §6)

- Zkušenost s instalací fotovoltaických elektráren na rodinné domy

- Povědomí o dotaci „Nová zelená úsporám" (NZÚ)

- Znalost oblasti měničů bateriového úložiště výhodou

Nabízíme

- Stabilní fixní plat + motivující bonusový systém

- Možnost profesního růstu – záleží jen na Vašich schopnostech

- Neformální „rodinnou" atmosféru, flexibilitu – žádný korporát

- Zázemí moderní české firmy v centru Prahy

- Týden dovolené navíc

- Další benefity na míru dle dohody

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3749090  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.