Mzdová účetní, Praha 5

Praha

Popis pozice

- účtování podvojného účetnictví

  • příprava mzdových podkladů (vyúčtování cestovních náhrad zaměstnancům - řidičům, komplexní zpracování mezd)
  • vystavování faktur podle poskytnutých podkladů
  • roční vyúčtování daně ze závislé činnosti, vyúčtování srážkové daně
  • příprava podkladů pro kontroly
  • účtování finančního leasingu
  • vedení evidence zaměstnanců, evidence karet majetku - pořizování, odpisy, vyřazení (kamiony)
  • personální agenda - nástupy a výstupy zaměstnanců
  • komunikace s úřady

Profil kandidáta

- SŠ/VŠ výhodou v ekonomickém směru

  • komplexní znalost účetnictví, znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční)
  • min. 2 roky praxe v oboru
  • uživatelská znalost MS Office a účetních programů (znalost účetního systému Pohoda výhodou)
  • ruština výhodou
  • orientace v mezinárodních účetních standardech výhodou
  • týmový hráč, samostatnost
  • pečlivost, přesnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

- HPP v kmenovém stavu společnosti na dobu neurčitou v lokalitě Praha 5 (dobře dostupné z metra Nové Butovice)

  • mzdu 35 000 - 45 000 Kč/měs. podle zkušeností
  • stravenky v hodnotě 105 Kč/odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené/rok
  • pracovní doba 8:00 - 16:30 hod
  • teambulding

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na [email protected] Těším se na Vaše reakce.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3754258  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.