Recruiter Plzeň - hledáte své místo v náboru?

Plzeňský kraj

Popis pozice

Náplň práce:

Každý den se budete věnovat aktivnímu recruitmentu a komunikaci s našimi klienty. Nejčastěji budete obsazovat technicky zaměřené pozice.

Kde najít kandidáty? K dispozici Vám bude naše interní databáze, inzertní portály a sociální sítě jako je Facebook a LinkedIn (recruiterský účet), kde budete hledat a oslovovat zajímavé kandidáty. Kreativitě meze neklademe a budeme rádi za Vaše další nápady. Samozřejmostí na této pozici je komunikace – mailová, telefonická i osobní.

Profil kandidáta

Koho hledáme:

- aktivního a motivovaného člověka zaměřeného na výkon, pro kterého je nábor zaměstnanců výzvou. Pokud už máte zkušenosti s náborem zaměstnanců, bude to pro Vás výhodou.

- jste energická, komunikativní a samostatná osobnost. Když se objeví překážka, najdete cestu, jak ji překonat.

- máte aktivní angličtinu na středně pokročilé úrovni - budete v AJ komunikovat s kandidáty a občas také s klienty (emailem, telefonicky i osobně).

- máte ŘP skupiny B a nebojíte se řídit - jezdíme k našim klientům. K dispozici Vám pro tyto cesty bude služební auto.

Nabízíme

Co nabízíme?

- samostatnou práci, při které využijete své komunikační dovednosti i kreativitu

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační finanční ohodnocení s bonusovou složkou mzdy

- práci v centru Plzně na nám. Republiky s výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje. Čeká na Vás také přátelský tým - budete mít vedle sebe naší zkušenou konzultantku a team leaderku Gabču, která Vám pomůže s adaptací. K tomu budete mít také svého mentora.

- řadu benefitů - 25 dní dovolené, 2 sick days, možnost práce na home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod.

- příležitosti k rozvoji: nehodíme Vás do vody. Čeká Vás propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání

- nástup je možný ihned

V případě zájmu zašlete svoje CV, nebo odkaz na svůj profil na LinkedIn. Těšíme se na Vás!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3758951  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.