IT Recruiter - Brno

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Co budete dělat?

Čeká vás hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů na pozice od vývojářů, team leaderů, IT architektů po project managery. Dále Vás čeká využívání TOP nástrojů pro oslovení kandidátů, pohovory s kandidáty, schůzky s klienty, spolupráce na různorodých projektech s kolegy a další aktivity spojené s recruitmentem.

Do všeho vás rádi zaškolíme! Samozřejmostí je propracovaný onboarding, školení a další podpora.

Profil kandidáta

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost s náborem, nebo zájem o tuto oblast a chuť se učit novým věcem.

  • Angličtinu na středně pokoročilé úrovni, budete ji využívat při pohovorech s kandidáty.

  • Pozitivní a aktivní přístup. Jste osobnost, která se nenechá odradit neúspěchem.

Vše ostatní vás naučíme.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

  • Propracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, odborné školení na IT recruitment a sourcing kanály, interní systémy, kurzy AJ v pracovní době

  • Práci v centru Brna – Panská: skvělá dostupnost

  • Fixní mzda + bonusový systém za obsazené pozice

  • Flexibilní pracovní doba

  • A další benefity: 25 dní dovolené, stravenky, cafeteria, 2 sick days za rok, home office

Dejte nám o sobě vědět a pošlete svoje CV, nebo odkaz na LinkedIn přímo na email [email protected]. Rádi se s Vámi potkáme!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3758955  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.