Projektový nákupčí

Ústecký kraj

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce:

  • Samostatné vedení projektů – od požadavku klienta, přes zadání do výroby až po zakončení a předání

  • Zajištění plynulého a včasného provedení realizovaných projektů – jsou zde v různé délce a bude jich i více najednou

  • Spolupráce s dalšími kolegy z nákupu

  • Kontrola plnění požadavků

  • Reporting na zahraniční centrálu a kooperace s finančním manažerem

Profil kandidáta

Co by Vám nemělo chybět:

  • Zkušenost v nákupu min. 2 roky (výroba/automotive)

  • Účast na projektech/vedení projektů výhodou

  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní využití písemně i ústně)

Nabízíme

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Samostatnou a zodpovědnou roli v rámci firmy

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pro začátek 26 dní dovolené a poté každoroční navýšení

  • Příspěvek na dopravu, měsíční prémie, plně hrazené stravenky, dotované stravování

  • Po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Maivaldová
ID: 3761061  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.