Specialista dodavatelské kvality (SQA)

Plzeňský kraj

Popis pozice

- Validace nových dodavatelů,

  • aktivní práce s dodavatelem,
  • hodnocení a audit dodavatele,
  • přejímky prvních kusů (FAI) u dodavatele,
  • řešení neshod - administrace, nápravné opatření, 8D reporty,
  • práce v systémech EasyArchiv, Baan,
  • komunikace napříč celou společností,
  • plánované služební cesty.

Profil kandidáta

- Technické vzdělání výhodou,

  • MS Office na uživatelské úrovni (budete hodně pracovat s Excelem),
  • zkušenost z obdobné pozice min. 1 rok (znalost požadavků ISO 9001, 8D reportu),
  • angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni - nutná podmínka pro jednání se zahraničními dodavateli,
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
  • proaktivní, komunikativní osobnost,
  • systematický a důsledný přístup k řešení problémů.

Nabízíme

- Přátelský kolektiv,

  • kariérní i mzdový růst,
  • skupinové jazykové kurzy zdarma, individuální jazykové kurzy za zvýhodněnou cenu,
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days,
  • firemní kantýna - výběr ze sedmi druhů jídel,
  • příspěvek 1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění,
  • poukázky Flexipass v hodnotě 400 Kč měsíčně,
  • firemní školku,
  • volné vstupenky na sportovní, kulturní a firemní akce (těšíme se na dětskou mikulášskou párty a vánoční firemní večírek),
  • firemní notebook a mobilní telefon

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3772255  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.