Nabídkový specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Vedení a koordinace projektové nabídky po předání do realizace

  • Analyzovat požadavky zákazníka a připravovat technické řešení

  • Vypracovávat cenové nabídky na základě kalkulace

  • Spolupracovat s ostatními členy obchodně technického týmu a dalšími odděleními (výroba, nákup)

  • Pečovat a vytvářet vztahy se zákazníkem a subdodavateli

  • Získávat nové zkušenosti v atraktivním odvětví dávkování kapalin, úprava a čištění vody

  • Pracovat na svém rozvoji a zapojovat se do skvělých projektů

  • Zodpovídat za dodržení termínů a ceny

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro nebo strojní)

  • Praxe výhodou, vhodné i pro schopné absolventy

  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (znalost němčiny výhodou)

  • Znalost MS Office

  • Znalost programu SAP/R3 výhodou

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost improvizovat

  • Chuť učit se novým věcem

  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti

  • možnost zvyšování kvalifikace, odborné a jazykové kurzy

  • dotované stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Čtvrtletní prémie

  • Vánoční prémie (50% z platu)

  • příjemnou pracovní atmosféru

  • smysluplnou práci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3775477  Dátum zverejnenia: 30.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.