Podpora finančního oddělení s NJ

Praha

Popis pozice

Co budete mít na starosti?

  • Administrativní podporu vedoucího finančního oddělení

  • Podporu kolegů na finančním oddělení

  • Fakturaci

  • Spoluúčast při měsíčních závěrkách

  • Reporting

  • Kontakt s externími auditory & účetním týmem ze zahraničí

  • Koordinace porad, teambuildingových aktivit & příprava podkladů na porady

  • Docházky

Profil kandidáta

Váš profil:

  • Německý jazyk na komunikativní úrovni (min. B2) - v němčině budete komunikovat denně (osobně, telefonicky i prostřednictvím emailu)

  • Anglický jazyk - základy (firemní jazyk je angličtina - některá sdělení jsou jen v AJ)

  • Ovládáte MS Excel (základní vzorce, ideální je znalost kontingenčních tabulek)

  • Máte zkušenost z oblasti administrativy & účetnictví (např. s fakturaci, přípravou podkladů při závěrkách apod. - NEMUSÍTE MÍT ZKUŠENOST S KOMPLEXNÍ ÚČETNÍ AGENDOU)

  • SAP výhodou

Nabízíme

Můžete se těšit na:

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Nástup ihned nebo dohodou

  • HPP na dobu neurčitou

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 25 dní dovolené

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Cafeterii (Vital Pass/Flexi Pass)

  • Multisport Card

  • Mobil, notebook

  • Čerstvé ovoce & zeleninu denně

  • Lokalita: Praha - Stodůlky

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3780660  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.