Office koordinátor/ka s AJ

Praha

Popis pozice

- Zodpovědnost za office service a tým recepčních

- Fleet management (objednávání aut, servisů, výměny, vyjednávání s dodavateli)

- Správa objednávek mobilních telefonů a komunikace s mobilním operátorem

- Spolupráce se správou budovy, úklidové firmy a různými dodavateli (kancelářské potřeby, občerstvení atd.)

- Vytváření objednávek v SAPu

Profil kandidáta

- Hledáme kandidáty, kteří mají zkušenost z podobnou a samostatnou pozicí (administrativa, dodavatelé, chod kanceláře)

- Nebojí se komunikovat v AJ na denní bázi (nadřízený komunikuje pouze v angličtině)

- Týmový hráč, který rád pomáhá kolegům

- Znalost SAPu je výhodou

Nabízíme

- Zázemí společnosti, která poskytuje technologie řešící problémy na celém světě (např. zdravotnictví, bezpečnost, komunikace)

- Samostatná práce s podporou týmu recepčních

- Balíček benefitů: 25 dní dovolené, stravenky, multisport karta, sick days, cafeterie

- Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta

- Kariérní rozvoj a růst

- Kanceláře v blízkosti metra Chodov

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Šedová
ID: 3791232  Dátum zverejnenia: 19.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.