Technolog strojírenství

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

  • Zpracovává technologické postupy a stanovuje technologické podmínky výroby

  • Zakládá a udržuje technologická data

  • Udržuje a zlepšuje stabilitu výrobního procesu

  • Je součástí projektového týmu v rámci rozběhu nových projektů

  • Analyzuje konstrukční návrhy, resp. posuzuje vyrobitelnost výrobků

  • Podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení

  • Vybírá dodavatele technologických zařízení

  • Podílí se na přejímkách nových zařízení

  • Podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku

  • Sleduje ověřovací série nových výrobků

  • Navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti

  • Řeší technické problémy ve výrobě

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace

  • Praxi na obdobné pozici (v automotive výhodou)

  • Zkušenost a znalost práce s programy pro práci s modely ve 3D (např. SolidEdge, AutoCAD apod.)

  • Samostatnost v řešení úkolů

  • Ochota se dále vzdělávat a hledat nová řešení

  • Zkušenosti a znalosti v oblasti lisování kovů výhodou

  • Komunikativní znalost AJ výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme

  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků

  • Motivační odměny

  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Systém vnitropodnikového vzdělávání

  • Smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení, máme zájem o dlouhodobou spolupráci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3799051  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.