Elektrikář v Olomouci na 2 směny!

Olomoucký kraj

Popis pozice

Na své nové pozici budete zodpovídat za zajištění provozu moderní a automatizované výrobní haly, provádět drobné opravy, pravidelné prohlídky a údržbu elektrického vybavení linek, zařízení VTP a VMP; vzduchotechniky, měničů, čidel atd. Budete spolupracovat s externími firmami při instalacích nových linek a zařízení, jejich servisech a revizích a také za vedení záznamů (preventivní) údržby a provedených oprav.

Jedná se o práci na 2 směny.

Profil kandidáta

Od nového kolegy či kolegyně očekáváme elektro vzdělání a praxi na podobné pozici ideálně ve výrobní firmě. Hledáme člověka, který je ochotný se dále vzdělávat a učit nové věci a své zkušenosti předávat i kolegům a kolegyním.

Velkou výhodou bude, pokud se orientujete spíše na silnoproud a máte zkušenosti s řídícími systémy SIMATIC (Siemens).

Nabízíme

Budete pracovat pro známou firmu z Olomouce s dlouholetou tradicí a stabilním zázemím. Stanete se důležitým členem týmu a budete mít prostor pro další vzdělávání a kariérní růst!

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (nástupní mzda 26.000 - 30.000) a čeká Vás i hromada benefitů jako týden dovolené navíc, stravenky a podobně!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3799657  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.