Finanční specialista

Karlovarský kraj

Popis pozice

• Sestavování měsíčních a ročních účetních uzávěrek, včetně přípravy finančních výkazů
• Příprava podkladů pro daň z příjmu, zpracování přiznání k DPH, Kontrolní a souhrnné hlášení
• Spolupráce a komunikace s finančním úřadem, daňovými poradci, auditory
• Příprava podkladů pro účtování na hlavní knihu
• Zajišťování inventarizace majetku a závazků

Profil kandidáta

• Min. 3 roky zkušeností v oblasti finančního účetnictví, DPH
• SŠ/VŠ ekonomického zaměření
• Dobrá znalost SAP a MS Office
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ (min. B1)

Nabízíme

• Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
• Motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
• 25 dní dovolené
• Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 3806649  Dátum zverejnenia: 9.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.