Zkušený Technolog v automotive

Liberec, Česko

Popis pozice

Máte v malíku výrobní technologie?

Jste strojař, který chce zužitkovat své technické znalosti a zkušenosti?

Ovládáte anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni?

Jestli-že ano, mohla by Vás tato nabídka zajímat!
  • Navrhování výrobního procesu
  • Definování a následná realizace výrobního procesu
  • Optimalizace procesů
  • Tvorba technologických postupů
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Spolupráce s výrobou a OŘJ při kontrole dodržování technologické kázně

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření podmínkou
  • Praxe přímo v oblasti výrobních technologií min. 4 roky
  • Znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • Ochota cestovat, časová flexibilita

Nabízíme

Finanční benefity
  • 13. a 14. plat
  • Čtvrtletní bonus za přítomnost až 12.000,- Kč za rok
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Bonusy při životních jubileích a pracovních výročí

Zdravotní péče
  • Příspěvek na FKSP 3.000,- Kč za rok
  • Bezplatné očkování proti chřipce
  • Vitamínové balíčky během celého roku
  • Masér denně v areálu závodu

Volný čas
  • Sportovní a společenské akce pro zaměstnance
  • Volné permanentky do volnočasových zařízení
  • Volné lístky na fotbal a hokej
  • Firemní sportovní týmy

A to není vše!
  • 4 týdny dovolené + 5 dnů placeného volna o Vánocích navíc
  • Dotované závodní stravování
  • E - stravenky v hodnotě 100,- Kč
  • Příplatek na čištění oděvů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3806651  Dátum zverejnenia: 9.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.