Junior auditor/ka

Praha

Popis pozice

Máte zájem rozvíjet se v oblasti auditu? Pokud ano, nyní máte šanci! Pracujte pro světového lídra v recovery auditu, analytických a poradenských služeb po přední obchodní společnosti. Hledá se nový kolega/kolegyně na pozici Junior auditor/auditorka do malého pražského týmu ve Vršovicích.
• Kontrola dodavatelských účtů
• Práce se systémy klienta
• Ověřovaní správnosti dokumentace
• Tvorba kalkulací a analýza na základě dokumentace klienta
• Komunikace s dodavateli s cílem ověřit správnost dohledaných informací
• Příprava podkladů pro fakturaci
• Pravidelný reporting výsledků nadřízenému
• Komunikace se zástupci klienta
• Udržovaní dobrých vztahů s klientem

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ vzdělaní ekonomického směru
• MS Office na pokročilé úrovni (zejména Excel)
• AJ na komunikativní úrovni (min. B2)
• Logické myšlení
• Schopnost analyzovat data a interpretovat výsledky
• Orientace na detail

Nabízíme

• Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
• Možnost rozvíjet se v oblasti auditu (pozice je vhodná i pro juniory)
• Kariérní posun - na seniorního auditora
• Zázemí stabilní a dynamické společnosti
• HPP, smlouva na dobu neurčitou
• Stravenky
• 3 sick days
• Penzijní připojištění
• Lokalita: Praha - Vršovice (kancelář klienta)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3807794  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.