Specialista zákaznické kvality v automotive společnosti

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti z automotive prostředí a baví vás zákaznická kvalita? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Pro německou společnost vyrábějící komponenty do automobilů hledáme nového kolegu na pozici Specialista zákaznické kvality. Kromě zajímavé práce na vás čeká také široká škála benefitů.
  • komunikace se zákazníky, řešení zákaznických reklamací
  • práce s nástroji řízení jakosti (8D, PFMEA..)
  • realizace zákaznických i interních auditů
  • zajišťování požadované kvality

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • znalost nástrojů řízení jakosti (8D repory, PFMEA, statistické metody metody)
  • komunikativní znalosti anglického nebo německého jazyka (znalost obou jazyků výhodou)
  • zkušenost z oblasti automotive

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • možnost dopravy firemními autobusy
  • dotované stravování
  • podpora jazykového vzdělávání
  • práce v moderním pracovním prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3810013  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.