Finanční controller

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste kandidát, který má již nějaké zkušenosti na pozici finančního controllera, finanční účetní či finančního supportu a chcete dále růst? Umíte komunikovat alespoň částečně anglicky či německy a máte drive.

Pokud ano, jste ten pravý člověk pro nás!

  • Vyhodnocování profitabilitu závodu a nákladů na jednotlivá střediska

  • Spolupráce při tvorbě budgetu

  • Vytváření reportů

  • Ad hoc analýzy

  • Podpora při vyhodnocování produktivity, efektivity,materiálové spotřeby, scrapu apod

  • Podpora při kapacitním plánování

Profil kandidáta

  • min SŠ vzdělání

  • Předchozí praxe v Controllingu

  • Znalost MS Office, především MS Excel

  • Dobrá znalost ekonomie a ekonomických procesů (balance sheet, typy nákladů, výsledky společnosti, scrap, schvalování investic)

  • Znalost výrobních procesů – výhodou

  • Znalost AJ nebo NJ - výhodou

  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Možnost realizovat sebe sama v mezinárodní společnosti

  • Pozitivní firemní kultura založená na úctě k zaměstnancům a jejich práci

  • Jazykové kurzy a další školení

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek za 100% docházku

  • Příspěvek za životní výročí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 3810978  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.