Zástupce team leadera (m/ž)

Praha

Popis pozice

Pracujte pro evropského lídra v oblasti platebního styku a transakčních služeb. S nástupem ihned nebo podle Vašich možností hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Zástupce team leadera do menšího pražského týmu v Karlíne.
Co budete mít na starosti?

Jako zástupce team leadera budete součástí onboarding týmu (cca 10 lidí), který má na starosti správu klientských smluv a s tím spojenou registraci klientů v interních systémech a zpracování jejich požadavků, případně řešení netechnických problémů.

Vaší hlavní pracovní náplní bude zastoupení team leadera v následujících aktivitách:

  • Plánování a koordinace práce

  • Testování připravenosti koncových systémů v implementaci nových produktů/řešení

  • Následný trénink v týmu

  • Komunikace s outsourcingových centrem a externími partnery

  • Běžná denní agenda

  • Zastoupení na setkáních

Profil kandidáta

Váš profil:

  • Máte zkušenost z obdobné pozice (alespoň 3 roky)

  • Vaše čeština/slovenština je na úrovni rodilý mluvčí

  • Máte angličtinu na komunikativní úrovni (min. úroveň B2 - AJ budete využívat aktivně, např. při komunikaci s centrálou v Belgii)

  • Umíte pracovat s MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Jste komunikativní, flexibilní & asertivní

  • Máte aktivní přístup k práci a nebojíte se zeptat na to, čemu nerozumíte

Nabízíme

Můžete se těšit na:

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Home office

  • Proplacení prvních 3 dnů nemoci

  • Stravenky

  • Bridge days - extra dny volna navíc

  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

  • Notebook & mobil (+ firemní tarif)

  • Cafeterii

  • Občerstvení na pracovišti

  • Lokalita: Praha - Karlín

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3811908  Dátum zverejnenia: 16.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.