HR manažer - výrobní závod s unikátním produktem

Pardubický kraj

Popis pozice

Poradíte si s personálními výzvami ve výrobní firmě ? Jste zkušená, zodpovědná a pragmatická HR manažerka nebo HR manažer ve výrobní firmě? Používáte v práci běžně aktivní angličtinu, jste v kontaktu s kolegy v zahraničí ? Chcete být součástí významné globálně působící společnosti, která je ve svém oboru na špici technického vývoje ? Pak tu máme příležitost, která by Vás měla zajímat !

Vaši náplň práce bude tvořit hlavně:

  • podpora otevřené a proaktivní kultury ve firmě
  • vedení malého týmu spolupracovníků
  • řízení komplexní agendy HR oddělení ve výrobní společnosti
  • realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti
  • jednání s odbory
  • podpora ředitele společnosti i ostatních členů top managementu v otázkách HR (HRBP agenda)

Profil kandidáta

Co byste měli nabídnou vy :

  • měli byste mít praxi v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní firmě
  • výhodou je zkušenost s působením v mezinárodní firmě (spolupráce s centrálou v zahraničí)
  • bez velmi dobré aktivní znalosti angličtiny to nemá smysl zkoušet (už první rozhovor v rámci výběrového řízení je celý v angličtině s rodilým mluvčím)
  • stejně tak musíte umět česky nebo slovensky, pokud nejste rodilý mluvčí
  • nesmíte se bát jít mezi operátory na linku, není to jen práce u kancelářského stolu

Nabízíme

Proč by Vás to mělo zajímat ?

  • tato pozice je ve firmě, kterou neohrozila ani poslední ekonomická krize
  • firma roste, porostete s ní
  • příležitost se hodně naučit v kontaktu s mezinárodním prostředím
  • součástí benefitů je i osobní automobil s hrazenými soukromými cestami

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420739348798
ID: 3815255  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.