IT programátor - MS SQL a C#

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s programováním apliakcí a databází min. 2 roky? Jste profesionálem v MS SQL a C#? Staňte se předním IT programátorem v automotive společnosti nedaleko Ostravy. Čeká na Vás nejen atraktivní fixní mzda, ale taky celá řáda benefitů, např. až 25% prémie ze základu mzdy.

  • Programování aplikací a databází.

  • Vývoj a správa provozního řídicího systému společnosti.

  • Vytváření uživatelského rozhraní aplikací na základě grafických návrhů a požadavků uživatelů.

  • Řešení komunikace s barcode tiskárnami (Zebra, Printronix), PLC (Siemens, Mitsubishi)

  • Testování aplikací a úloh.

  • Řešení vzniklých problémů a odstraňování havarijních situací

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oblasti IT

  • Zkušenosti v oblasti vývoje aplikací min. 2 roky

  • Znalost MS SQL a C# (platforma .net)

  • Anglický jazyk slovem i písmem

  • Analytické schopnosti, koncepční myšlení

  • Kreativní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • Fixní plat a měsíční prémie až 25% ze základu

  • Každodenní aktivní využití anglického jazyka

  • Práci s pevnou pracovní dobou 7:00 – 15:30 hodin (veškeré přesčasy přes 15 minut jsou proplacené)

  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie až 25% ze základu)- Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)

  • Roční navyšování mzdy (až o 5%)

  • Penzijní připojištění

  • Bezúročné půjčky

  • Stravenky

  • 2 kantýny s celodenní možností stravování

  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích

  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance

  • Odborné a jazykové kurzy

  • Společenské a sportovní firemní akce

  • Možnost kariérního postupu

  • Smlouva na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3816289  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.