Projektový manažer v IT firmě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Láká Vás role leadera, zvládáte multi-tasking a plníte termíny? Pokud máte zkušenosti z IT prostředí, realizujte se dále na pozici PROJEKTOVÉHO MANAGERA. Budete vést tým o 4-6 spolupracovnících a Vaším úkolem bude zastřešení realizace IT projektů.

  • Řízení projektů implementace telekomunikačního systému

  • Vedení projektového týmu

  • Odpovědnost za projektové milníky

  • Komunikace se zákazníkem

  • Reporting top managementu

  • Organizace implementace projektu

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání

  • Organizační schopnosti, komunikační dovednosti, „tah na branku“

  • Zkušenosti s vedením lidí

  • Být schopen vést projektové meetingy, i v angličtině

  • Nehledáme člověka, který bude pouze kontrolovat seznam úkolů, ale který je bude sám vytvářet pro splnění projektových cílů a bude je aktivně posouvat vpřed

  • Pokročilá znalost MS office, MS project, Visio

  • Min. jednoletá praxe na obdobné pozici, víceletá praxe vítána

  • Týmovou spolupráci a chuť se učit novým dovednostem

  • Znalost telekomunikací výhodnou

Nabízíme

  • atraktivní finanční ohodnocení s bonusy z hotových projektů

  • přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí, které nedusí zbytečná byrokracie

  • spolupráci se zkušenými developery a experty v telekomunikacích

  • nabízíme práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na životní pojištění

  • multisport karta

  • firemní telefon

  • možnost osobního růstu a rozvoje

  • přátelský kolektiv a podporu ze strany vedoucích pracovníků

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3817580  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.