Přípravář/Rozpočtář

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost na pozici přípraváře? Hledáte práci, kde budete důležitou součástí celého projektu? Chcete pracovat s nadšenými, přátelskými kolegy ve firmě, kde nebudete pro nadřízené jen číslo? Pak právě Vám je určena příležitost stát se součástí společnosti, která dlouhodobě úspěšně působí především v oblasti střech a fasád!
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení dodavatelů

  • Příprava smluv pro spolupráci s dodavateli

  • Sestavování a příprava rozpočtů, hlídání vícenákladů

  • Technická příprava staveb

  • Zajištění související agendy

Profil kandidáta

  • Vzdělání stavebního zaměření

  • Zkušenost v oboru stavebnictví min. 5 let

  • Zkušenost s výběrovými řízeními, tvorbou rozpočtů

  • ŘP sk. B

  • Dobrá znalost MS Office (především Excel)

Nabízíme

  • Platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (růst po zapracování)

  • Lidský a osobní přístup vedení

  • Možnost vidět výsledky své práce realizované v krátkodobém horizontu

  • Týden dovolené navíc

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost Home Office

  • Mobilní telefon, notebook

  • Stravenky plně hrazené firmou

  • Kanceláře v západní oblasti Prahy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3821750  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.