Finanční účetní junior

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného ekonomicky zaměřeného člověka na pozici FINANČNÍ UČETNÍ junior. Na této pozici čeká kandidáta/kandidátku možnost seberealizace v oboru a kariérní růst v kolektivu velmi příjemných kolegů, kteří neváhají s něčím poradit. Požadavkem je praxe min. 1 roku a komunikativní AJ.
• Zpracování každodenních finančních a účetních operací týkajících se
vystavených faktur;
• Odpovědnost za správu a vymáhání pohledávek včetně konfirmací zákazníků;
• Příprava, zpracování a zaúčtování zápočtů;
• Evidence vývozu z hlediska DPH;
• Spolupráce při vytváření pravidelných reportů;
• Spolupráce při závěrkových pracích a auditu společnosti;
• Administrativní podpora účetního oddělení, zástup pro evidenci přijatých
faktur a ostatních dokumentů;

Profil kandidáta

• Minimálně 1 rok praxe ve finanční sféře z výrobní společnosti – velkou
výhodou jsou zkušenosti z automotiv prostředí (nikoliv však podmínkou);
• Komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení;
• Dobrá znalost práce na PC;
• Samostatnost a zodpovědnost dotahovat přidělené úkoly;
• Proaktivita;
• Angličtina na komunikativní úrovni;

Nabízíme

• konkurenční mzda a benefity;
• nástup dle dohody;
• 5 týdnů dovolené;
• stravenky (možnost místní kantýny);
• flexipassy;
• využití anglického jazyka;
• jazykové kurzy;
• školení a vzdělávání;

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
ID: 3822533  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.