Automechanik pro velká vozidla - Slaný

Středočeský kraj

Popis pozice

Společnost, specializující se na prodej a servis nákladních vozidel a stavebních a silničních strojů, hledá machra přes diagnostiku, opravy a lakování, který ví, co dělá a stane se platným členem týmu!
Diagnostika a opravy převážně nákladních vozidel, například TATRA, ale i další

Lakování poškozených částí vozidel

4x do měsíce služba, v týdnu 16-20:00 a v sobotu, neděli nebo ve svátek 8-20:00

Pracovní doba 6-14:00, ale dá se dohodnout na 8-16:00

Místo výkonu - Slaný

Profil kandidáta

Zkušenosti s opravami nákladních vozidel, zemědělských strojů a silničních vozidel

Zkušenosti s lakování

Schopnost správně diagnostikovat závadu a vybrat správné řešení opravy

Nabízíme

Nástupní plat 30.000Kč

Možnost finančního růstu

25 dní dovolené

100Kč stravenky, z části dotované zaměstnavatelem

Teambuildingové akce

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3825633  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.