Manager/ka potravinářského provozu (Okres Nymburk)

Praha

Popis pozice

Mezinárodní obchodní společnost s vlastním potravinářským provozem připravuje rozšíření provozu o další výrobu potravin a hledá Managera/ku zpracovatelského a výrobního závodu, který bude klíčovým článkem, této největší změny v historii firmy, působící v obci poblíž Nymburka. Pokud chcete tvořit nový výrobní provoz a následně být jeho šéfem, nabízíme Vám tuto jedinečnou příležitost.

  • Řízení výrobních a zpracovatelských procesů

  • Vedení týmu 20 zaměstnanců

  • Finanční hospodaření společnosti dle plánu

  • Příjem surovin dle plánu nákupu

  • Optimální fungování celního skladu, včetně celní deklarace

  • Zpracování a úpravy plánů výroby

  • Odpovědnost za výsledky zpracovatelské i výrobní části provozu

  • Organizace stavebních úprav, zajišťování a řízení montáže technologie

  • Kontrola kvality

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru

  • Zkušenost s vedením týmu minimálně 5 let

  • Znalost ekonomické a účetní agendy výrobního podniku s návazností na obchod, včetně exportu

  • Zkušenost na podobné pozici v potravinářském závodu

  • Schopnost koordinovat stavební úpravy závodu a montážní práce technologie

  • Čestnost, odpovědnost, iniciativa a proaktivní přístup k práci

  • Schopnost řešit složité provozní situace

Nabízíme

  • Možnost dotvořit pozici v závislosti na vývoji projektu

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Čtvrtletní prémie (dle plnění prémiových ukazatelů)

  • Služební byt v okresním městě Nymburk

  • Stravování pro zaměstnance

  • Služební automobil, telefon

  • Bioprodukty z vlastní produkce

  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3825640  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.