Strojírenský kontrolor kvality

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro německou, strojírenskou společnost hledáme kontrolora kvality, který má zkušenosti s obráběním kovů a svařováním.

  • Nástup rovnou do kmenu společnosti

  • Kontrola svařovaných a obráběných výrobků podle výkresové dokumentace

  • Měření pomocí měřidel, hmatu a zraku

  • Kontrola podle norem společnosti

  • Reportování pomocí jednoduchých tabulek v excelu

  • Práce na 2 směny

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání se strojírenským zaměřením

  • Zkušenosti s obráběním a svařováním

  • Uživatelská znalost práce s počítačem - psaní e-mailů a práce s jednoduchými excelovskými tabulkami

  • ŘP sk. B

  • Průkaz na VZV a znalost němčiny výhodou

Nabízíme

  • Mzda 170 – 200Kč/hod podle zkušeností

  • Stravenky

  • Dodatková dovolená

  • Skvělý kolektiv

  • Možnost být součástí silné strojírenské společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3828535  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.