IT technická podpora

Praha

Popis pozice

IT podpora on-site se vyjímečnými benefity

Společnost, kterou každý zná, sídlící v centru Prahy, hledá pro svou IT infrastrukturu technickou podporu. IT Specialistu, který se svým týmem zajistí IT bezproblémový chod společnosti.

  • Budete v IT podporovat zaměstnance společnosti a starat se denní o bezproblémový chod.

  • Během prvního měsíce bude k dispozici kolega, který Vás ve všem zaškolí.

  • Čekají na Vás desktopové systémy Microsoft ale i menší servery a další síťová infrastruktura (Windows Servers)

  • Konfigurace síťových komponentů, PC a notebooků.

Profil kandidáta

  • Minimálně 1 rok zkušeností z IT podpory L2.

  • Komunikativní a přátelská osobnost.

  • Angličtina minimálně B2 (komunikace se zahraniční IT podporou)

  • Znalost Microsoft prostředí a třeba i Windows serverů, LAN a WAN.

Nabízíme

  • Ohodnocení až 45 000 Kč

  • Další rozvoj v síťové infrastruktuře společnosti a správy serverů.

  • Nové zkušenosti s novými systémy.

  • - Každý měsíc 1 000 kč do kafetérie, které můžeš využíš dle svého!
    • Dostaneš kompletně uhrazené MHD.
    • Získáš super mobil, který si vybereš!
    • Abys byl v kondici, dostaneš multisport kartu!
    • Získáš také zvýhodněné balíčky tarifů pro celou rodinu, speciální příspěvky na penzijní i životní pojištění.
    • Příspěvek 8000 kč na úrazové pojištění, stravenky, sickdays a 5 týdnů dovolené, to vše s nárokem již od nástupu.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3831812  Dátum zverejnenia: 15.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.