Plánování dodavatelské kvality v oblasti automotive

Zlínský kraj

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti z automotive prostředí a láká Vás oblast plánování dodavatelské kvality? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis.

Pro německou společnost vyrábějící komponenty do automobilů hledáme nového kolegu na pozici Plánovač dodavatelské kvality.
  • komunikace s dodavateli, stanovení požadavků na kvalitu dodávaných dílů
  • definování rozsahu zkoušek nutných před předávkou dílů do výroby a jejich následné schvalování
  • kontrola dodržování harmonogramu

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality (PPAP, APQP, SPC, IATF)
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
ID: 3831819  Dátum zverejnenia: 15.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.