Supervizor údržby - automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste zkušený technik údržby v automotive výrobě?

Navíc máte zkušenosti s vedením týmu údržby nebo vedení oddělení?

A ještě ovládáte anglický jazyk?

Pokud odpovídáte ano, určitě čtěte dál, tato nabídka by Vás mohla opravdu zaujmout !

Hledáme totiž zkušené vedoucí týmu v údržbě automotive výroby pro atraktivního zaměstnavatele v regionu na pozici

SUPERVIZOR ÚDRŽBY
  • Zodpovědnost za zajištění údržby pro plynulý chod výroby, rozpis směn a pracovních pohotovostí včetně koordinace s externími servisy.

  • Příprava plánů preventivní údržby. Koordinace přebírání strojů k plánovaným opravám.

  • Zajištění tuzemských i zahraničních servisů.

  • Zajištění přesunů, ustavení strojů a zařízení a jejich připojení na potřebná media.

  • Zajištění inventarizace strojů a zařízení na řízeném středisku.

  • Zodpovědnost za personální práci na svěřeném oddělení, za odbornou způsobilost podřízených zaměstnanců.

  • Provádění hodnocení podřízených zaměstnanců.

  • Motivace své podřízené spoluzaměstnance k plnění úkolů, k neustálému zlepšování systému řízení a zvyšování kvality výrobků.

  • Zodpovědnost za neustálé zlepšování systému údržby a implementaci prvků průmyslového inženýrství.

  • Sledování celkových nákladů na údržbu i na jednotlivá zařízení.

  • Zodpovědnost za výsledky interních auditů systému řízení jakosti.

  • Navrhování plánů středních a generálních oprav.

  • Plánování nákladů údržby příštích období.

  • Zpracování analýz nákladů po střediscích a strojích.

Profil kandidáta

  • Praxe přímo v oboru údržby alespoň 5 let

  • Min. SŠ vzdělání technického směru

  • Anglický jazyk na komunikativní pokročilé úrovni

  • Strukturované řešení problémů (Global 8 D), PDCA ( zpětná kontrolní činnost)

  • Trvalé zlepšování (BOS, Kaizen, TVA )

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Týdenní pracovní doba 37,5 h

  • Podíl na hospodářském výsledku (13.mzda)

  • Dotované závodní stravování

  • Příspěvky na penzijní/životní připojištění

  • Podpora při narození dítěte

  • Odměny při pracovních a životních výročích

  • Odměny při odchodu do důchodu

  • Firemní výrobky se slevou

  • Placená volna nad rámec Zákoníku práce

  • Výhodné mobilní tarify

  • Jazykové kurzy

  • Odborné vzdělávání

  • Rozvoj soft skills

  • Programy pro zlepšovatele a odměny za ideové návrhy

  • Individuální rozvojové plány

  • Multisport karta

  • Příspěvky na dětskou rekreaci

  • Firemní dětské tábory

  • Příspěvek na kulturní a sportovní akce

  • Rodinné dny a dny otevřených dveří

  • Příspěvky na cyklodresy

  • Očkování

  • Závodní lékařská péče v areálu zaměstnavatele

  • Masáže v areálu závodu

  • Odměny dárcům krve

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Rejmanová
ID: 3835598  Dátum zverejnenia: 22.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.