HR Specialista

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Spravovat data zaměstnanců v interním systému

  • Zastřešovat agendu zaměstnávání zahraničních zaměstnanců

  • Připravovat podklady pro měsíční zpracování mezd

  • Zpracovávat reporty a statistiky dle aktuálních potřeb (spolupráce s HR managerem)

  • Podílet se na HR marketingu, rozvojových HR projektech a plánování teambuildingových aktivit pro zaměstnance

  • Další administrativní činnosti (správa docházek, příprava pracovně-právní dokumentace, překlady interních dokumentů z/do AJ..)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání - studium zaměřené na lidské zdroje výhodou, nikoliv podmínkou

  • Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice

  • Znalost zákoníku práce

  • Orientace ve mzdovém účetnictví vítána

  • Znalost práce na PC (MS Office)

  • Pečlivost, týmový duch, spolehlivost

  • Pozitivně laděná osobnost s proaktivním přístupem

Nabízíme

  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a podporu inovací

  • Zajímavou a různorodou práci

  • zaměstnání na HPP

  • Kvalitní a důkladnou adaptaci

  • Velmi dobré mzdové ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na dopravu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3844663  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.