Provozní Elektroúdržbář

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Vyhovuje Vám aktuálně jednosměnný provoz? V prvním roce Vám jej můžeme nabídnout…nicméně do budoucna potřebujeme najít kolegu do týmu, který se s námi bude točit v rámci nepřetržitého provozu! Očekáváme odbornou způsobilost v elektrotechnice a praxe na pozici elektrikáře vítána. - odstraňování závad na el. zařízení (výměna snímačů, el. motorů atd.).
  • práce na unifikovaných, termočlánkových analogových signálech, tlakových snímačích, plynových zařízeních

Profil kandidáta

  • elektrotechnické vzdělání
  • min. vyhl. 50 § 5
  • znalost čtení ve výkresové elektro dokumentaci
  • schopnost organizovat si práci, dotahovat rozdělané úkoly do konce
  • chuť pracovat, učit se novému

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti s místem pracoviště v Bohumíně
  • jistou fixní mzdu
  • zajímavé benefity – např. odměna při životním jubileu, možnost účasti na firemním plese, závodní stravování s bohatou nabídkou jídel, možnost výběru rekondičního ozdravného pobytu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3852991  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.