Hledá se šikovný podlahář!

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro společnost, která se specializuje na realizaci průmyslových podlah hledáme manuálně zručné pracovníky, kteří na to jdou rovnou od podlahy!

  • Nastoupíš rovnou do kmenu firmy

  • Budeš pokládat průmyslovou podlahu podle platných postupů

  • V zázemí firmy budeš připravovat materiál na danou zakázku

  • V rámci zakázek budeš cestovat s partou v dojezdové vzdálenosti od firmy

  • V případě, že bude zakázka dál od Plzně je firmou zařízený hotel

Profil kandidáta

  • Jsi manuálně zručný a nebojíš se pracovat

  • Pokud máš zkušenosti s podkládáním průmyslových podlah, jedině dobře

  • Jsi stabilní člověk a je na tebe spolehnutí

Nabízíme

  • Mzda 120 - 200Kč/hod dle zkušeností

  • Stravenky

  • Příspěvěk na důchodové pojištění 1000Kč za měsíc

  • Vánoční odměny

  • Příspěvěk za řízení služebního automobilu 1000Kč za měsíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3853688  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.