Skladník v Liberci - mzda od 26 000 Kč, nutnost řidičského průkazu skupiny B

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s prací ve skladu?

Vlastníte řidičský průkaz a oprávnění na VZV?

Nevadí Vám pracovat na tři směny - ranní/odpolední a noční?

Pak by tato práce mohla být přesně pro Vás! :)
- příjem zboží od dodavatelů, výdej hotových dílů odběratelům,

  • vystavování dodacích listů, zadávání příjmů a výdejů do evidence skladu,

- evidence materiálu, surových dílů, hotových výrobků, zmetků, provádění řádných a mimořádných inventur,

- balení a expedice zboží, evidence vratných obalů a balícího materiálu,

  • organizace rozmístění zboží a zakládání zboží ve skladech,

– odvoz zboží zákazníkovi (řízení služebního vozidla)

Profil kandidáta

  • SOU či SŠ

- řidičský průkaz sk. B

- oprávnění na VZV

  • zkušenost na obdobné pozici minimálně 1 rok

  • schopnost práce na PC

- ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční)

Nabízíme

- nástupní mzda od 26 000 Kč

- stravenky

  • roční prémie

- dovolená navíc

  • flexi passy

  • další balíček benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
ID: 3854360  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.