Mistr - pozemní stavby

Praha

Popis pozice

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá novou kolegyni či kolegu na juniorní pozici "Asistent/ka stavbyvedoucího". Šance i pro méně zkušené kandidáty se zájmem pracovat na pozemních stavbách v Praze a okolí!
  • Řízení a kontrola dílčích stavebních prací
  • Koordinace podřízených zaměstnanců na stavbě
  • Spolupráce s dodavateli, jednání se subdodavateli

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru pozemních staveb
  • Zkušenost na pozici není nutná, ale je výhodou
  • ŘP sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Časová flexibilita, loajalita, spolehlivost
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí

  • Práci v profesionálním kolektivu, získávání zkušeností

  • Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

  • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

  • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

  • Odborné vzdělávání

  • Týden placené dovolené navíc

  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

  • Zdarma bankovní účet u KB

  • Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420731412536
ID: 3855515  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.