Operátor/ka minerális

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro největšího výrobce nealkoholických nápojů ve střední Evropě hledáme operátory a operátorky pro obsluhu výrobních strojů.

  • Nastoupíš rovnou do kmene

  • Budeš obsluhovat výrobní stroj

  • Budeš dávat pozor, aby stroj stále vyráběl

  • Budeš provádět drobné opravy a odstraňovat potíže

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z výrobního prostředí nebo technické pozice

  • Potřebuješ technickou zdatnost - musíš vědět, jak se používá šroubovák

  • Musíš být v dobré fyzické kondici

  • Je potřeba ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Základní mzda 22.000Kč + 10% osobní ohodnocení

  • Zákonné připlatky - průměrně si vyděláš 26.000 - 28.000Kč

  • Stravenky v hodnotě 100Kč částečně dotované zaměstnavatelem

  • 25 dnů dovolené

  • Kafeterie 6000Kč/rok

  • Životní a úrazové pojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3856292  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.