Back office admin s nj

Praha

Popis pozice

Do malého týmu s rodinnou atmosférou hledáme novou posilu na pozici Back office admin s německým jazykem. Pracujte pro významného hráče působícího v oblasti železniční logistiky & pronájmu vozů.
V rámci této pozice budete mít na starosti komplexní zajištění pronájmu firemních vozů od přípravy objednávky/smlouvy až po samotnou fakturaci. Budete také komunikovat pravdielne s klienty a dopravními podniky či řešit případné reklamace. Většina firemních vozů se pronajímá na delší časový horizont (5 let a více). Během této doby je třeba zajistit pravidelné kontroly stavu vozů, proto budete mít na starosti i komunikaci se servisem a zajišťování jejich služeb.

Profil kandidáta

Na výkon této agendy budete potřebovat:

  • Min. SŠ vzdělaní

  • Velmi dobrou znalost němčiny (min. B2) a alespoň základní znalost angličtiny (písmem)

  • Pečlivost nutnou v administrativě a smysl pro detail

Oceníme také Vaše zkušenosti na podobné pozici a pozitivní přístup.

Nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Nástup dle domluvy

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Malý sehraný tým

  • Flexibilní pracovní dobu

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Lokalita: Praha 4

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3857811  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.