Business development manager (osvětlení)

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost působící v oblasti svítidel, hledáme schopného kandidáta/tku na pozici:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jste dobrý obchodník s prokazatelnými výsledky?
Máte zkušenost v prodeji osvětlení nebo příbuzných produktů?
Pokud jste navíc otevřená komunikativní osobnost s tahem na branku, pak jste náš člověk!
• Rozvíjení dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Spoluvytváření obchodní a marketingové strategie
• Reporting

Profil kandidáta

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe v oblasti osvětlení či příbuzných produktů min. 3 roky
• AJ - pokročilá znalost
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• Výborné komunikační dovednosti, otevřená a motivovaná osobnost

Nabízíme

• Zázemí úspěšné společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Pestrá škála firemních benefitů
• Nástup možný ihned
• HPP, lokalita - Praha

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420731637828
ID: 3858504  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.