HR Manager

Plzeňský kraj

Popis pozice

Moderní závod, který vyrábí sedačky do luxusních automobilů prestižní značky, které dodává zákazníkům přímo do Německa a Rakouska. V posledních dvou letech téměř ztrojnásobil počet svých zaměstnanců na současných 850. Do týmu hledáme zajímavé kandidáty na pozici HR Managera!
• Zodpovědnost za vedení personálního oddělení – především nábor, školení a rozvoj zaměstnanců, odměňování, plánování a příprava interních předpisů a směrnic
• Zodpovědnost za dodržování pracovně právních předpisů
• Pravidelný reporting vedení společnosti
• Zajištění spolupráce s personálními agenturami
• Vedení menšího pracovního týmu (do 10 členů)
• Spolupráce na přípravě ročního obchodního plánu závodu a jeho kvartální aktualizace

Profil kandidáta

• Praxi na pozici HR managera min. 3 roky
• Znalost zákoníku práce a ostatních souvisejících právních předpisů
• Anglický jazyk na úrovni B2 – písemná i ústní komunikace
• Komunikativní osobnost s výbornými organizačními schopnostmi
• Zkušenost s vedením personální agendy ve výrobním závodě

Nabízíme

• Zázemí velké, celosvětově působící organizace, s tradicí starší než 150 let
• Nadstandardní platové ohodnocení
• Balíček firemních benefitů (mj. služební vůz, 25 dní dovolené a mnoho dalších)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3859425  Dátum zverejnenia: 29.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.