Programátor/ka robotů

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenost jako programátor výrobních systémů? Ovládáte programování PLC?

Nevadí Vám dvousměnný pracovní režim (ranní, odpolední směny)?

Pak jste to právě Vy, koho hledáme! :)

Místo výkonu práce: Turnov
Co dělá programátor výrobních systémů?

  • identifikuje poruchy strojního cyklu strojů a zařízení

  • operativně odstraňuje závady

  • provádí úpravy řídících programů, programování robotů, zaškolení seřizovačů a elektroniků

  • specifikuje náhradní díly a jejich počty

  • zálohuje programy a receptury

  • zúčastňuje se přejímek nových strojů a zařízení

  • spolupracuje s útvarem technologie při změnách a úpravách strojů a zařízení

Profil kandidáta

  • USO elektro

  • Praxe minimálně 2 roky na stejné či obdobné pozici

  • Znalost programování PLC

  • Vyhláška č. 50/6

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční prémie, čtvrtletní bonus
  • 13. plat
  • Systém zaměstnaneckých benefitů, Benefit +, Multisport
  • Příspěvek na stravování, jídelna - velký výběr obědů a večeří
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na masáže
  • Příspěvek na dopravu od smluvního dopravce
  • Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
ID: 3860443  Dátum zverejnenia: 31.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.